Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68004
Stary 11.06.2014, 19:44
Birsa napisał(a):Wyświetl post
63.5 Kg, wolfy możecie mi uwierzyć na słowo, że No.1 Wróg Publiczny Pan Jacek Bednarz nie działa na szkodę naszego klubu.


Ja .......ę, post roku.

Nie muszę i nie zamierzam Ci wierzyć na słowo. Działania wobec kibiców które Bednarz firmował (mniejsza czy były jego pomysłem) są działaniami na szkodę Wisły.

Resztę możemy sobie darować, bo swoją opinię wyraziłem już w innym temacie.

63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Tylko dalej nie mogę zrozumieć tych którzy kochają te lysa kur....
Jacuś jest super, bo walczy ze złym SKWK i bandytami na stadionie.

FraMat napisał(a):Wyświetl post
To forum to prawie jak JoeMonster.
Zwłaszcza odkąd zostałeś moderatorem. Poziom wtedy poszybował, oj poszybował...
Tobie też się wydaje, też spekulujesz - po co takie teksty?

EDIT: z mojej strony to koniec tematu Bednarza. Myślę, że każdy już sobie wyrobił zdanie na jego temat, takie lub inne.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 11.06.2014 o godz. 20:08.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując