Birsa napisał(a):

|
63.5 Kg, wolfy możecie mi uwierzyć na słowo, że No.1 Wróg Publiczny Pan Jacek Bednarz nie działa na szkodę naszego klubu.
|
Ja .......ę, post roku.
Nie muszę i nie zamierzam Ci wierzyć na słowo. Działania wobec kibiców które Bednarz firmował (mniejsza czy były jego pomysłem) są działaniami na szkodę Wisły.
Resztę możemy sobie darować, bo swoją opinię wyraziłem już w innym temacie.
63.5 Kg napisał(a):

|
Tylko dalej nie mogę zrozumieć tych którzy kochają te lysa kur....
|
Jacuś jest super, bo walczy ze złym SKWK i bandytami na stadionie.
FraMat napisał(a):

|
To forum to prawie jak JoeMonster.
|
Zwłaszcza odkąd zostałeś moderatorem. Poziom wtedy poszybował, oj poszybował...
Tobie też się wydaje, też spekulujesz - po co takie teksty?
EDIT: z mojej strony to koniec tematu Bednarza. Myślę, że każdy już sobie wyrobił zdanie na jego temat, takie lub inne.