huberix napisał(a):

Idealnie przedstawione. Sam nie zawsze mogę pojawić się na R22. Cupiał może sobie uważać węża za syna, ale dopóki jacuś będzię w klubie, na meczu się nie pojawię
|
Ja również. Nawet jeśli SKWK zmieni swoje stanowisko. Co oczywiście nie będzie miało miejsca dopóki Bednarz będzie prezesem.