Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5466
Stary 11.06.2014, 18:00
huberix napisał(a):Wyświetl post
Idealnie przedstawione. Sam nie zawsze mogę pojawić się na R22. Cupiał może sobie uważać węża za syna, ale dopóki jacuś będzię w klubie, na meczu się nie pojawię
Ja również. Nawet jeśli SKWK zmieni swoje stanowisko. Co oczywiście nie będzie miało miejsca dopóki Bednarz będzie prezesem.
Odpowiedz cytując