Ogryzek napisał(a):

Elefant
Kiedy Bednarz walczył żeby zmniejszyć koszty, ciąć wynagrodzenia przepłaconym piłkarzom miał moje pełne poparcie.
|
Możesz podać przykłady tych cięć płac przepłaconych grajków? Bo o ile sobie przypominam, to tylko o Gargułę tu chodzi i o "bednarzowy" kontrakt 350K € (pewnie koneser gum czuł się trochę zobowiązany). Owszem, były pod koniec kontraktów paru graczy jakieś negocjacje, by w zamian za wypłacenie mniejszych kwot zrezygnowali z nieco większych im należnych, ale trudno powiedzieć jak to się skończyło. Reszta to zwyczajne zakończenia kontraktów.