Ogryzek napisał(a):

|
Teraz pora na kogoś innego z pomysłem na Wisłę.
|
Zabawne.
Wydaje się niektórym, że Nadprezesowi wystarczy, żeby ktoś miał "pomysł na Wisłę".
I jak ktoś taki się pojawi to szef da mu porządzić.
Bednarz robi to, czego oczekuje od niego Nadprezes, ktory jako jedyny ma "pomysł na Wisłę", a raczej, którego "pomysł na Wisłę" jest jedynym, który się liczy.
To forum to prawie jak JoeMonster.