Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67999
Stary 11.06.2014, 17:18
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Teraz pora na kogoś innego z pomysłem na Wisłę.
Zabawne.
Wydaje się niektórym, że Nadprezesowi wystarczy, żeby ktoś miał "pomysł na Wisłę".
I jak ktoś taki się pojawi to szef da mu porządzić.


Bednarz robi to, czego oczekuje od niego Nadprezes, ktory jako jedyny ma "pomysł na Wisłę", a raczej, którego "pomysł na Wisłę" jest jedynym, który się liczy.

To forum to prawie jak JoeMonster.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując