Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67998
Stary 11.06.2014, 16:48
Elefant

Każdy rozsądny człowiek zmienia zdanie na skutek faktów. Tylko przygłup jest "stateczny" w swej głupocie

Kiedy Bednarz walczył żeby zmniejszyć koszty, ciąć wynagrodzenia przepłaconym piłkarzom miał moje pełne poparcie. Trzeba było to zrobić żeby nie popłynąć do IV ligi. Miał poparcie kiedy negocjował z miastem najem stadionu no korzystniejszych warunkach dla klubu. Ale kiedy jego jedyny pomysł - czyli skrajne oszczędności osiągnął maksimum a brak było innych pomysłów pojawił się wielki znak zapytania co do jego pomysłu na Wisłę. A jak jeszcze zaatakował kibiców czyli jedyne aktywo jakie zostało Wiśle (wierni kibice) to wiadomo że już trzeba mu podziękować jak najszybciej.

To nie kwestia mody a chłodna analiza poczynań Bednarza. Teraz pora na kogoś innego z pomysłem na Wisłę.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując