Elefant
Każdy rozsądny człowiek zmienia zdanie na skutek faktów. Tylko przygłup jest "stateczny" w swej głupocie
Kiedy Bednarz walczył żeby zmniejszyć koszty, ciąć wynagrodzenia przepłaconym piłkarzom miał moje pełne poparcie. Trzeba było to zrobić żeby nie popłynąć do IV ligi. Miał poparcie kiedy negocjował z miastem najem stadionu no korzystniejszych warunkach dla klubu. Ale kiedy jego jedyny pomysł - czyli skrajne oszczędności osiągnął maksimum a brak było innych pomysłów pojawił się wielki znak zapytania co do jego pomysłu na Wisłę. A jak jeszcze zaatakował kibiców czyli jedyne aktywo jakie zostało Wiśle (wierni kibice) to wiadomo że już trzeba mu podziękować jak najszybciej.
To nie kwestia mody a chłodna analiza poczynań Bednarza. Teraz pora na kogoś innego z pomysłem na Wisłę.