Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67986
Stary 11.06.2014, 10:50
ech ...zeby tak ktos sprobowal Maora sciagnac z powrotem do Wisly , a tak 7egia pewnie siegnie po nasza niedawna gwiazde .....wg mnie to bardzo dobry zakup dla nich - i sportowo- i finansowo , tylko serce sie kraje ze Maor nie wroci pod Wawel, ale coz , szczytem marzen dla Lysej Paly warszawskiej jest sciagniecie Dawida Plizgi .... ech, co za czasy
Odpowiedz cytując