Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27992
Stary 11.06.2014, 05:39
Mnie kumpel, który pracuje w jednym sklepie AGD mówił że jak indukcja to tylko Mastercooka - jestem baaardzo zadowolony:

Płyta indukcyjna Mastercook I4DE64 S 1 599,00 zł
Piekarnik Mastercook MF-195 AN 999,00 zł

Ceny sprzed 2 lat z EURO AGD.


Ale może whirlpool wcale nie jest zły ... nie wiem, nie znam się
Wiem że jak sprawdzałem ceny to media i saturn były najdroższe ze wszystkich.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując