u mnie tak nie było, podejrzewam, że to jakoś losowo jest generowane. Jak chcą odejść to lepiej ich puścić dla utrzymania dobrej atmosfery w klubie. A i kasa się przyda. W pierwszych dwóch sezonach zdecydowanie polecam ładowanie całej posiadanej gotówki w budżet płacowy i zatrudnianie z wolnego transferu. Zatrudnić jak najwięcej skautów i zatrudnić 4-6 najbardziej polecanych graczy, których zapewne sprzedasz po roku z zyskiem

a, i polecam w każdym okienku obserwować transfery innych klubów z Ekstraklasy, bo często rozwiązują kontrakty z dobrymi piłkarzami (u mnie już w przerwie zimowej pierwszego sezonu bez klubu był m.in. Rzeźniczak i Jankowski + wielu innych, którzy spokojnie mogą pełnić rolę rezerwowych)