Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67982
Stary 10.06.2014, 21:55
Reserve napisał(a):Wyświetl post
(...)
Ogrywanie (głównie przez piłkarzy drużyn przeciwnych) Nalepy i Czekaja kosztowało nas prawdopodobnie miejsce w trójce. Jedyne co po tym "ogrywaniu" wiadomo, to że nie nadają się na ekstraklasę.

Uryga dla odmiany był nieźle oceniany zarówno przez Smudę, jak i przez kibiców. U niego największym problemem są ostatnie kontuzje.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 11.06.2014 o godz. 01:23.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując