Temat
:
Ekstraklasa 2013/2014
Wyświetl pojedynczy post
DDP
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
1568
10.06.2014, 21:34
Dwie fuzje w 3 lata, żeby tylko być w wyższej klasie rozgrywkowej. Ciężko przebić.
Ostatnio edytowane przez DDP : 10.06.2014 o godz. 21:36.
DDP
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do DDP
Znajdź inne posty napisane przez DDP