Wyświetl pojedynczy post
DDP
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1568
Stary 10.06.2014, 21:34
Dwie fuzje w 3 lata, żeby tylko być w wyższej klasie rozgrywkowej. Ciężko przebić.
Ostatnio edytowane przez DDP : 10.06.2014 o godz. 21:36.
Odpowiedz cytując