Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5456
Stary 10.06.2014, 17:44
suikoden napisał(a):Wyświetl post
ja byłem w SKWK i wiem, że nie warto wielu się wypowiada ale o działalności SKWK mało wiedzą
Ale Twój udział ograniczył się tylko do posiadania plastiku i opłacania składek? Dlaczego nie podbiłeś z pomysłami swoimi poglądami? Bałeś się czy jak? Bo z z tego co pamiętam, wielu było takich jak Ty co narzekali, a jak była niejednokrotnie okazja się wykazać to chętnych nie było.
Odpowiedz cytując