Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5453
Stary 10.06.2014, 14:03
Ajronek napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy Ci co bojkotują mają na sztandarach hasło wierność, śpiewają "czy na dobre czy na złe"... Chyba ja to rozumiem nieco inaczej.
Prawdopodobnie tak.
Pewnie są wierni swoim zasadom, są wierni kibicom, którzy zostali niesłusznie ukarani.
Inne priorytety, zapewne.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.06.2014 o godz. 14:06.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując