Ajronek napisał(a):

|
Wszyscy Ci co bojkotują mają na sztandarach hasło wierność, śpiewają "czy na dobre czy na złe"... Chyba ja to rozumiem nieco inaczej.
|
Prawdopodobnie tak.
Pewnie są wierni swoim zasadom, są wierni kibicom, którzy zostali niesłusznie ukarani.
Inne priorytety, zapewne.