Wyświetl pojedynczy post
Ajronek
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5452
Stary 10.06.2014, 14:00
Czy ja mam pretensje do kogoś? Każdy ma jakieś swoje interesy. SKWK swoje, klub swoje, Cupiał swoje - każdy ciągnie w inną stronę niestety. Ja tylko stwierdzam fakt - SKWK wciąż działa. Nigdy nie sądziłem, że członkowie SKWK przychodzą na stadion dla prezesa klubu i jak ten im się nie spodoba to przestaną. No ale widać ja się nie znam.

Jakby ktoś miał wątpliwości - chodzę na Wisłę od drugiej ligi (przez ostatnie 18 lat opuściłem raptem kilka domowych meczy, chodziłem przez ładnych 10 lat na 10-tkę, później na C, choć teraz już z tego wyrosłem) i będę chodził zawsze - bo Wisła to coś więcej niż Bednarz czy SKWK. Smuci mnie tylko to, że dla tak wielu ludzi ważniejsza jest polityka niż mecz, ważniejsze są jakieś zakulisowe rozgrywki niż wspieranie naszych grajków (jacy by oni nie byli - czy ktoś z was bojkotujących w ogóle pamięta drugą ligę).

Wszyscy Ci co bojkotują mają na sztandarach hasło wierność, śpiewają "czy na dobre czy na złe"... Chyba ja to rozumiem nieco inaczej.


W społeczeństwie owiec wolę być... barankiem :sex:
Odpowiedz cytując