Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5449
Stary 10.06.2014, 13:28
Ajronek napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, że SKWK działa - nawołuje do bojkotu...
No i? Masz pretensje, że większość na stadionie ich traktuje poważnie, a ma w głębokim poważaniu internetowe mózgi?

Poza tym nie oszukujmy się - do bojkotu, to głównie nawołuje Bednarz. Swoimi słowami i działaniami.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując