Ajronek napisał(a):

|
Oczywiście, że SKWK działa - nawołuje do bojkotu...
|
No i? Masz pretensje, że większość na stadionie ich traktuje poważnie, a ma w głębokim poważaniu internetowe mózgi?
Poza tym nie oszukujmy się - do bojkotu, to głównie nawołuje Bednarz. Swoimi słowami i działaniami.