Jakby spojrzeć na to co gra Lewy w reprezentacji to Smuda dobrze prawił, że jest drewniany
Oglądając skróty naszych juniorów z ligi centralnej niestety nie wróże aby duży z tych chłopaków szybko się przebiło. No ale miejmy nadzieje, że będą występować częściej w Rezerwach aby ogrywać się w bardziej "dorosłym" futbolu i w przyszłym roku paru rozwinie się szybko.