milosz napisał(a):

|
[COLOR=#222222] Po prawda jest czasem bolesna, że "obcy" dali wynik sportowy, jaki poprzednicy, przez 9 lat nie potrafili wykonać,
|
W lidze też wyniki były takie super? Co do pucharów mam przypomnieć wyjazdowe wtopy z Odense czy Twente?