piotek napisał(a):

|
Pamiętam za to wywiad z Valckxem, który mówił, że w Wiśle za jego czasów zarobiono miliony... Ktoś więc kłamie, tylko kto?
|
Mówił o przychodach, nie zysku, i pewnie to była prawda. Ciekawe czemu równie skrupulatnie nie podsumował wydatków z tamtego okresu?