Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5421
Stary 09.06.2014, 19:37
piotek napisał(a):Wyświetl post
Pamiętam za to wywiad z Valckxem, który mówił, że w Wiśle za jego czasów zarobiono miliony... Ktoś więc kłamie, tylko kto?
Mówił o przychodach, nie zysku, i pewnie to była prawda. Ciekawe czemu równie skrupulatnie nie podsumował wydatków z tamtego okresu?
Odpowiedz cytując