Zrozumcie jedno fani Kaczyńskiego - PIS nigdy nie będzie rządził samodzielnie.Kto jako koalicjant? PO odpada, RP odpada. To co powiecie na SLD? czy PSL? Jeśli PIS zawiąże koalicje z SLD to co powiecie

Jeżeli GW mówi Waszym językiem w sprawie KNP to powinno coś się Was zapalić