Wyświetl pojedynczy post
TSWojtas
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2005
Skąd: NBZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27104
Stary 09.06.2014, 13:51
Zrozumcie jedno fani Kaczyńskiego - PIS nigdy nie będzie rządził samodzielnie.Kto jako koalicjant? PO odpada, RP odpada. To co powiecie na SLD? czy PSL? Jeśli PIS zawiąże koalicje z SLD to co powiecieJeżeli GW mówi Waszym językiem w sprawie KNP to powinno coś się Was zapalić


aleksander buksa - prostytutka bez Honoru