Pablo84 napisał(a):

Dlatego, piszę od jakiegoś czasu, że lobby prosowieckie zamieniło tylko siekierkę na kijek. Nie jeden pryszczaty będzie bajdurzył tylko i wyłącznie o gospodarce (bo wygodniej) starając się ukryć co politycznie dla Polski I Polaków ten gość niesie. Nawet Lepper czy Palikot tak gorliwie w wypowiedziach nie włazili Putinowi do dupy i to bez wazeliny. Jaruzel to dla niego człowiek honoru a zakatowany Przemyk to gówniarz, który za głośno krzyczał.