Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27103
Stary 09.06.2014, 13:22
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli ktoś porównuje Kaczyńskiego do Tuska jest moim zdaniem niegodziwcem albo dopiero co obudził się z 5 letniego letargu.
To ja się pytam, zamiast Kaczora-jako "mniejsze zło" mam wybrać tego typu osobę?
http://www.stefczyk.info/wiadomosci/...ie,10846811526
Dlatego, piszę od jakiegoś czasu, że lobby prosowieckie zamieniło tylko siekierkę na kijek. Nie jeden pryszczaty będzie bajdurzył tylko i wyłącznie o gospodarce (bo wygodniej) starając się ukryć co politycznie dla Polski I Polaków ten gość niesie. Nawet Lepper czy Palikot tak gorliwie w wypowiedziach nie włazili Putinowi do dupy i to bez wazeliny. Jaruzel to dla niego człowiek honoru a zakatowany Przemyk to gówniarz, który za głośno krzyczał.