Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67956
Stary 09.06.2014, 13:13
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Udało się nie spier.d.o.li.ć tego. Sukces.
Możecie sobie żartować, ale ja jestem o niebo spokojniejszy o to, że w następnym sezonie zakręcimy się koło koło środka tabeli, a nie na jej dnie. Jesteśmy niemal całkowicie uzależnieni od Pawła. Nie mamy w kadrze nikogo, kogo bez cienia ironii moglibyśmy nazwać napastnikiem.

Znaczy - wiadomo, Łysy pewnie dokoptuje jeszcze do Jankowskiego jakiegoś Zulu Gulę po testach, ale obaj to będą zwykłe zapchajdziury. Listek figowy. Alibi dla Łysego.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując