silver03 napisał(a):

|
Udało się nie spier.d.o.li.ć tego. Sukces.
|
Możecie sobie żartować, ale ja jestem o niebo spokojniejszy o to, że w następnym sezonie zakręcimy się koło koło środka tabeli, a nie na jej dnie. Jesteśmy niemal całkowicie uzależnieni od Pawła. Nie mamy w kadrze nikogo, kogo bez cienia ironii moglibyśmy nazwać napastnikiem.
Znaczy - wiadomo, Łysy pewnie dokoptuje jeszcze do Jankowskiego jakiegoś Zulu Gulę po testach, ale obaj to będą zwykłe zapchajdziury. Listek figowy. Alibi dla Łysego.