Jeśli ktoś porównuje Kaczyńskiego do Tuska jest moim zdaniem niegodziwcem albo dopiero co obudził się z 5 letniego letargu.
Ludzie pytają " To co? mam głosować na PiS"? Największym szkodkikiem kraju jest Tusk.
http://wgospodarce.pl/informacje/138...a-a-nie-niemcy
Ja nie jestem fanem Kaczorów ale chciałbym po prostu zadać pytanie. Co w tamtych rządach było takiego "złego, skandalicznego, ośmieszającego" Polskę. Ja L.Kaczyńskiego pamiętam jako polityka wyrachowanego w stosunkach z naszymi sąsiadami a arenie krajowej, szczególnie wryły mi się w pamięci CBA, dzięki czemu korupcja w Polsce nigdy nie była na tak niskim poziomie.
To ja się pytam, zamiast Kaczora-jako "mniejsze zło" mam wybrać tego typu osobę?
http://www.stefczyk.info/wiadomosci/...ie,10846811526
.