kot napisał(a):

|
Ja nie będę się dochodził o to czy budżet spadnie do 75 % czy do 50 % z przed 3 lat, tak jak i nie będę dywagował, czy dziura budżetowa czyli strata obciążona niewypłacalnością klubu wynosi 23 mil czy aktualnie ok 10 mil,
|
Aha, czyli konkretne informacje, które podałeś, a o których źródła ja zapytałem, są po prostu wynikiem Twoich domniemań i interpretacji na podstawie artykułów prasowych.
Uspokoiłem się.