Ajax napisał(a):

|
9. Rafał Boguski - spory skok jakościowy za Smudy
|
co proszę? ja chyba ....a żyje w innym świecie niż Ty ale ok.
wychodzi na to ze gdyby nie smuda spadlibyśmy z ligi.
franiu dzięk,i że do Wisły przyszedłeś. mam nadzieję ze w przyszłym roku nie będziesz musiał mówić, że ani nie spadłeś ani się nie utrzymałeś