No cóż w przeciwieństwie do Ciebie odniosę się do całego teksu przez Ciebie napisanego.
Rozumiem, że na pytanie o Brożku i Czekaju odpowiedzi nie uzyskam
Gwiaździsty napisał(a):

Uwierzyłem, bo oni tylko potwierdzili fakt, ze Kocian zrobił najlepszy wynik. CO JEST FAKTEM. A nie pierdzenie dziennikarzyn przed sezonem kto i co zdobędzie a kto musi zlecieć bo kilku z nich tak by chciało.
Rozumiesz już tą malutką różnicę ?
|
Różnica jest ale w takim wypadku trenerem roku powinien zostać terner Legii przecież jest na pierwszym na nie trzecim miejscu a oni trzymają się faktów
Gwiaździsty napisał(a):

|
Glowacki doznal kontuzji w 6 kolejce rundy wiosennej z PBB. Zobacz z kim juz przegralismy do tego czasu I CO GRALA CALA DRUZYNA. Zreszta Glowa wrocil na kilka kolejek do gry i nic to nie zmienilo.
|
I znowu kręcisz i nie odpowiadasz na całość powiem Ci to w punktach:
- Jovanović zagrał swietną rundę jesienną
- Trener gdy go chwalono za rekordy w obronie mówił, że teraz jest ok bo gramy pierwszym składem i jak posypią się piłkarze to tak różowo nie będzie
- Ile razy zagraliśmy takim samym blokiem obronnym dwa mecze z rzędu?
- Nie było różowo jak wrócił Głowa bo nie on sam bronił tylko cała czwórka.
Gwiaździsty napisał(a):

|
Na wiosne Gargula jesli blyszczal to chyba tylko przed lustrem po nalozeniu kremu z granulkami bursztynu. Na wiosne gral przyslowiowa kiche.
|
Czy jeśli w przypadku Kociana trzymasz się faktów będziesz trzymał się faktów czyli statystyk Garguły z tego sezonu? Coś mi się wydaje że nie
Gwiaździsty napisał(a):

|
Typowa gadka usprawiedliwiajacego sie Smudy. To nie ja to oni czyli Nalepa i Czekaj sa winni beznadziejnemu przygotowaniu druzyny do rundy wiosennej. Nalepie zdazyly sie wystepy w rundzie jesiennej i wtedy nie bylo jakos pretensji, bo caly zespol gral na poziomie. Smuda zawsze musi miec kozla ofiarnego swojego partactwa. To znane juz u niego, ze nie przyzna sie do zawalenia czegos. Tak jak z tymi bajkami, ze u niego zawodnicy graja na maxa. Ile bylo spotkan gdy przechodzili obok, gdz dreptali po boisku. Gdzie bzy wtedy Smuda, w lawce siedzal i nochala nie wychylal.
|
Ale to jak w lecie dobrze przygotował a w zimie już zapomniał czy jak to jest? Faktem jest że Czekaj i Nalepa są słabi i dawali przeciwnikom bramki bo horrendalnie głupich błędach.
Gwiaździsty napisał(a):

|
Na jesieni grali dobrze bo doszedl P. Brozek, ktory seryjnie zaczal strzelac gole i dzieki temu Wisla byla w tabeli tam gdzie byla. A na wiosne byla tak tragiczna, ze bilismy niehlubne rekordy naszych wystepow w lidze np. liczba porazek pod rzad, 2 pkt. w 8 meczach, 2 wygrane na wyjazdach w 18 meczach itp, itd. Ani Kula czy Koskal takich nedznzch wznikow nie osiagali. Smuda przeszedl do historii.
|
Tak ale poprzednicy przeszli do historii zajmując najgorsze miejsce w czasach ery Cupiała. Ale Brożek nie strzelał bramek we wszystkich meczach

Tym bardziej to nie Brożek na jesieni śrubował rekordy w najlepszej obronie w lidze. Robiła to czwórka graczy którzy byli monolitem, dzięki temu Brożek mógł spokojnie się zająć strzelaniem bramek.
Gwiaździsty napisał(a):

Lepszy bo Smuda dostal lepszy sklad niz mial np. Kulawik. Zadne wiec osiagniecie. Gdyby osiagnal to skladem jakim mial Kula, wtedy mozna by bylo tak mowic.
Niebawem zobaczymy jak przygotuje druzyne do rundy jesiennej i kogo teraz zrobi kozlem ofiarnym ewentualnych niepowodzen, bo w powtorke rundy jesiennej to ja nie wierze. Wtedy doszedl Brozio i Donald, ktorych na cale szczescie Smuda nie przygotowywal.
|
Aaa to ciekawe kadra którą dysponował Kuawik:
12. Michał Miśkiewicz - lepiej za Smudy
25. Sergei Pareiko - grał gdy mieliśmy lepszego bramkarza w kadrze
36. Jan Kocoń
Obrońcy:
2. Kew Jaliens - rezerwowy stoper w razie "W"
3. Gordan Bunoza - postęp za Smudy
4. Osman Chávez - rezerwowy stoper w razie "W"
6. Arkadiusz Głowacki - lepiej grał u Smudy (Fakt Twoi dziennikarze go wybrali na najlepszego w tym sezonie)
21. Łukasz Burliga - dużo lepiej u Smudy
22. Marko Jovanović - dużo lepiej u Smudy
33. Michał Czekaj - nie musiał wąchać ławki u Kulawika pierwszy skład z konieczności w kluczowych meczach o puchary
40. Bartłomiej Kolanko - nie musiał wąchać ławki u Kulawika
43. Piotr Żemło - nie musiał wąchać ławki u Kulawika
44. Damian Lepiarz - nie musiał wąchać ławki u Kulawika
55. Jan Frederiksen - tego Pan chyba uczył się grać w piłkę razem z Czekajem a grał na boku zamiast lepszych obrońców których mieliśmy w kadrze ale to się okazało dopiero za Smudy
Kulawik mógł zestawić obronę tak samo jak Smudą i wykręcać rekordy jakoś tego nie zrobił
Pomocnicy:
5. Maor Melikson - lata świetlne lepszy od kogokolwiek z aktualnego składu
7. Radosław Sobolewski - wielka strata, że Smuda nie ma go w zespole
10. Łukasz Garguła - ponad dwa razy więcej bramek i wiele więcej asyst
14. Damian Buras - - nie musiał wąchać ławki u Kulawika
17. Andraž Kirm - tu lepiej prezentują się jakościowo aktualni skrzydłowi
20. Michał Chrapek - skok za Smudy i transfer na zachód
28. Cezary Wilk - brakuje go w kadrze
34. Alan Uryga - nie musiał wąchać ławki u Kulawika
41. Paweł Stolarski - nie musiał wąchać ławki u Kulawika
77. Ivica Iliev - - tu lepiej prezentują się jakościowo aktualni skrzydłowi
Kulawik miał gorszych skrzydłowych ale lepszych defensywych.
Napastnicy:
8. Tsvetan Genkov - przed przyjściem do Wisły seryjnie strzelał bramki
9. Rafał Boguski - spory skok jakościowy za Smudy
23. Daniel Sikorski - Smuda pewnie się cieszy, że nie musi nosić ręczników w jego drużynie bo nie trafiłby do kosza
31. Romell Quioto - bez komentarza
42. Michał Szewczyk - nie musiał wąchać ławki u Kulawika
54. Dawid Kamiński- nie musiał wąchać ławki u Kulawika
Kulawik również miał w składzie napastnika który kiedyś strzelał sporo bramek.
Gwiaździsty napisał(a):

|
A moze prztyszli ze wzgledu na ...Jacka Bednarza jesli juz dywagujemy.
|
Klasyczne dla Ciebie podejście dywagacje, że coś jest zasługą Smudy są złe ale można dywagować, że nic nie zrobił dobrego
Ciekawe czemu piłkarze starsi wiekowo chętnie wracają po kiepskich latach do Smudy?
Rozumiem, że Twoim zdaniem sam Brożek szalał na obronie i w ataku i wszędzie indziej całą jesień?
Kolejny sezon będzie słabszy ponieważ stracimy 2 z 4 podstawowych obrońców oraz wiodącego pomocnika, więc kup popcorn, rozgrzej klawiaturę bo będziesz mógł jechać po Smudzie, że ani pucharów ani mistrza nie będzie.
Byłem przeciwny przyjścia do nas Smudy, nie lubię typa ale troszkę obiektywizmu trzeba zachować.