Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9642
Stary 05.06.2014, 22:24
Ty widze wolontariusz i poszedł byś gdziekolwiek dla wyższych przesłanek.
Za takie pieniądze jakie on tam dostanie,każdy z nas by tak postąpił. I w sumie wszyscy tak w codziennym życiu robimy,jak dostaniesz w innej firmie 5 koła to nie robisz za 3 . Pracuję się dla kasy,a nie dla zabawy.

Gośc jako jeden z niewielu trenerów jest konkretny i wie co robi. Niech dalej robi swoje i zarabia,należy mu się.
Porobi 2 lata a potem przez następne 30 może sobie sączyć drinka z palemką w Saint Tropez,a ludzie niech dalej piszą "stoczył się"....
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując