dynek.pl napisał(a):

A moze Brozek pryszedl tu wlasnie dlatego, ze trenerem jest Smuda, a nie Kulawik ? Bo widzial, ze to ma sens, ze przy tym trenerze moze sie odbudowac. Podobnie jak Stilic czy Dudka. Wiekszosc pilkarzy jakos tak sie dziwnie sklada chwali sobie metody treningowe tego trenera. Smuda wzial Brozka na euro gdy ten praktycznie nie gral w klubie wiec Brozek sie teraz odwdziecza i kwita - nikt nikomu dziekowac nie musi.
A Donalda to kto przestawil na skrzydlo jak nie SMuda ? Przeciez przychodzil tutaj jako obronca.
A Glowackiego to kto przygotowywal, ze zagral sezon zycia ?
|
Pawel wrocil nie do Smudy tylko dlatego ze to WISLAK i wiedzial ze tutaj jest jego miejsce- na szczescie Smuda nie przygotowywal Pawla i blysnal on Jesienia. Niestety Smuda wzial sie za niego zima i sezon sie dla Pawla skonczyl ( apropo: za sytematyczne wystawianie kontuzjowanego zawodnika w meczach to powinien chyba prawnie odpowiedziec

.....Stilic - fakt- jeden jedyny pozytyw tego pana w klubie - Dudka

nie rozsmieszaj mnie- co on gra

nic , az trudno uwierzyc ze koles gral i grzal lawe za granica . Donald

no tak, sprowadzono obronce ktory nie ma zielonego pojecia o taktyce i grze w obronie- wiec jak go sprowadzali ? kto go ogladal ?/ dvd albo youtube sie zacielo

pewnie ze zrobil skrzydlowego -a co mial zrobic ? bramkarza

a co do Arka - to widzialem lepsze jego sezony -wiec skoro twierdzisz ze to sezon zycia tzn ze malo jego sezonow widziales .... nie pozdrawiam
