|
teraz pismaki ( ziomale Jacka i jego druhow z policji) beda tak pisac coraz czesciej, zeby zwiekszyc liczbe lamistrajkow i pojsc im po ambicji zeby kupnem karnetow ratowali upadajacy klub , bedzie tez kilka nowinek o transferach i formie zeby zachecic Witkow i jemu podobnych ktorzy tworza teraz megaatmosfere na R22, to standardowa zagrywka, nie mozna wierzyc w ani jedno slowo wypowiedziane przez tego bezwłosego oszusta
|