Mam playa na abonament i też chcę dzwonić na playa. znalazłem coś takiego
http://www.play.pl/uslugi/Paczka-Roaming/
ale ktoś napisał zeby lepiej nie brać koma na abonament za granicę bo moga jakieś chore kwoty potem przyjść na rachunek za dzwonienie. zastanawiam się czy jakiegoś startera za 5zeta nie kupić tylko własnie w której sieci?