Gwiaździsty napisał(a):

Sugerujesz, ze 3 miejsce tez było poza naszym zasięgiem ? Ruch, który ze swoim "magicznym" składem potrafił wystartować nam zza pleców i przegonić na luzie, ukazał co można zrobić gdy ma się dobrego trenera.
Tym emerytem to niby jest Paweł Brożek ? Ten co strzelił w tym sezonie 17 bramek, bez których wielki trener Smuda byłby w głębokiej , czarnej d..e, a Wisła kopałaby się po czołach z Widzewem czy Zagłębiem w grupie spadkowej. Smuda powinien do Częstochowy na kolanach pójść, że Paweł zdecydował się na grę w Wiśle w tym sezonie. Bo gdyby nie to siedziałby każdy mecz z głupią miną na ławce jak w Poznaniu.
W drugiej kolejności powinien podziękować Donaldowi, że rozruszał skrzydło i tyle bramek tez strzelił. Jego tez dostał.Zaliczysz go do emerytów ? No, Głowacki emerytem jest ? Ale jak widać ci emeryci w naszej lidze jeszcze sporo potrafią. Dostał tez w trakcie rundy Stilica i Dudkę, nie wspominam już o Stiepanovicu. Faktycznie jednym słowem Smuda nie miał kim grac biedaczysko. Nie to co Ruch czy Lechia. Nie wspominajac już o Widzewie, Zagłębiu, PBB, Górniku, Cracovii, tam to składy pełne znakomitych kopaczy były.
A jego poprzednik, to mógł tylko pomarzyć o takim składzie jaki miał teraz Smuda. Kulawik dysponował przez całą rundę bramkostrzelnym (1 bramka w sezonie) nie emerytem Sikorskim.
|
A moze Brozek pryszedl tu wlasnie dlatego, ze trenerem jest Smuda, a nie Kulawik ? Bo widzial, ze to ma sens, ze przy tym trenerze moze sie odbudowac. Podobnie jak Stilic czy Dudka. Wiekszosc pilkarzy jakos tak sie dziwnie sklada chwali sobie metody treningowe tego trenera. Smuda wzial Brozka na euro gdy ten praktycznie nie gral w klubie wiec Brozek sie teraz odwdziecza i kwita - nikt nikomu dziekowac nie musi.
A Donalda to kto przestawil na skrzydlo jak nie SMuda ? Przeciez przychodzil tutaj jako obronca.
A Glowackiego to kto przygotowywal, ze zagral sezon zycia ?