Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 05.06.2014, 10:53
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Jak nie łapiesz to trudno będzie zrozumieć fakt, kto został wybranym najlepszym trenerem tego sezonu. Kocjan wziął Ruch, który sezon wcześniej zajął miejsce spadkowe i na pczątku tego sezonu był chłopcem do bicia. I zajął 3 miejsce. Ruch w pucharach. Koniec kropka.
Achh dziennikarze wybrali, mmm. Parafrazując: "I uwierzyłeś tym fachowcom tym samym którzy skazywali Wisłę na grę o utrzymanie a Cracovie o puchary."

Nawet się nie łudzę, że zobaczysz u siebie hipokryzję

I myślisz, że gdyby Kocian musiał grać obrońcami dla których mecz bez podarowanej za darmo bramki jest meczem straconym? Najlepsze jest to, że Smuda cały czas odżegnywał się od walki o mistrzostwo


Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Zabrakło chyba dobrego trenera, który potrafi przygotować zespół do gry na wiosnę. Bajkamii o ławce można
przykryć jescze końcówkę sezonu wiosennego ale nie jego poczatek. Bo od 3 kolejki juz było widać dno jakie prezentują na wiosnę a jeszcze nikt nie był kontuzjowany. Więc nie powielaj bzdetów i głupich smudowych tłumaczeń dla niedorozwinietych.
To powiedz mi kiedy wypadł filar najlepszej obrony w lidze Czyli Jovanović, w rundziej wiosennej na palcach jednej ręki można policzyć ile razy graliśmy tą samą obroną. Regularnie brakowało Głowackiego , Jovy, Burligi. To dlaczego obrona tak dobrze prezentowała się na wiosnę? Sam Smuda nie raz powtarzał, że dobre wyniki będą dopóty nie trafią się kontuzję kartki

Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
A parchy miały grać o puchary. Też uwierzyłeś tym "fachowcom" ? To jesteś naiwny.
Nie fachowcom a temu, że z roku na rok wypadali nam piłkarze z zespołu a nie było widoku na nowych? Powiedział byś przed sezonem, że taki Burliga czy o zgrozo Garguła będą błyszczeć?


Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
A co ma do rzeczy ile bramek strzelił w ligach, od których jesteśmy lata świetlne ? W polskiej strzelił ponad 100 i to świadczy, że umie to robić. To nie wiara Smudy spowodowała , ze strzelił ich 17 w tym seszonie tylko jego umiejętności. Jego obecność w Wiśle uratowała nam ligę a Smudzie dupę.
To, że piłkarzy bramkostrzelnych na papierze którzy kiedyś coś tam grali zawsze w zespole mieliśmy ale jakoś nie grali. Garguła, Genkov, Małecki itp


Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
My, bo mamy lepszy skład.
Mamy lepszy pierwszy skład ale gównianą ławkę której nikt w rok nie nauczy grać. Taki Czekaj boi się piłki to normalne na poziomie ławki w ekstraklasie?


Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Ruch ma przede wszystkim lepszego trenera. W Lechii póki był Probierz Lechia była za nami, przyszedł nowy Munioz i Lechia przed nami.
Oczywiście Kocian nauczył by w minutę osiem Czekaja/Nalepe jak nie oddawać bramek za darmo?


Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Tak, Stilic zakochał się w Smudzie i dlatego po nieudanej przygodzie za granicą wrócił do ligi, z której wyjechał. I pojechał za Smudą do Poznania Ale tam go pogonili to przypomniał sobie o Smudzie w Krakowie. Skoro wierzysz, ze to dzięki Smudzie jest w Krakowie to wierz, lżej będzie się żyło z tą myślą.
Naucz się czytać ze zrozumieniem... Stilić poszedł do Lecha tam go nie chcieli, więc poszedł do swojego trenera. Gdyby Smuda był w Lechii Stilić grałby w Lechii proste. A gdyby Lech chiał Stilica to grałby oczywiście w Lechu.


Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Akurat ich forma na wiosnę nie powalała, nawet można stwierdzić, ze była słaba.
A na co powiesz o ich formie na jesieni? Bo na wiosnę i tak była o lata świetlne lepsza niż w poprzednich sezonach.

Nie odpowiedziałeś na najważniejsze pytanie:

Dlaczego Twoim zdaniem jeśli Czekaj/Nalepa zawalą bramkę to wina Smudy, a jak Brozio/Guerrier strzeli to zasługa tylko Brozia

Smuda odpowiada za wynik i mamy najlepszy od 3 lat a do tego piłkarze grający dno się rozwijają.

Smuda ma kupę wad tak samo jak nasz zespół ale nie widzieć, że jest lepiej to być ślepym.
Odpowiedz cytując