|
Wyjeżdżam do Francji na 2 tygodnie i nie wiem kompletnie w jaki sposób mogę dzwonić do Polski aby nie zbankrutować bo cena ponad złoty za minutę to jednak sporo. Polecicie coś? Ważne aby można było taki starter kupić gdzieś w kiosku lub slonie w krk a nie żeby przysyłli pocztą bo na to za późno.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej
Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
|