Wyświetl pojedynczy post
Babba
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 04.06.2014, 20:54
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Sparciały Smuda wybrał samobójczą taktykę na ten mecz - wiedząc że nie ma podstawowych obrońców postanowił grać otwarty futbol - zamiast bronic się całym zespołem. Żaden inny zespół nie dał tak dupy w meczu z Legią jak Wisła. Nawet te teoretycznie sporo słabsze. W erze Cupiała nigdy nie przegraliśmy tak wysoko z Legią i w ogóle z nikim!. Nawet Kulawik nie przegrał tak wysoko. Masz jeszcze jakieś "mądrości"?
Żeby bronić się całym zespołem to trzeba mieć do tego ogarniętych grajków. jakby to było proste to by każdy tak grał, a to jest sztuka,co pokazuje Mou w Chelsea.
Ostatnio edytowane przez Babba : 04.06.2014 o godz. 21:00.
Odpowiedz cytując