Ogryzek napisał(a):

|
Sparciały Smuda wybrał samobójczą taktykę na ten mecz - wiedząc że nie ma podstawowych obrońców postanowił grać otwarty futbol - zamiast bronic się całym zespołem. Żaden inny zespół nie dał tak dupy w meczu z Legią jak Wisła. Nawet te teoretycznie sporo słabsze. W erze Cupiała nigdy nie przegraliśmy tak wysoko z Legią i w ogóle z nikim!. Nawet Kulawik nie przegrał tak wysoko. Masz jeszcze jakieś "mądrości"?
|
Żeby bronić się całym zespołem to trzeba mieć do tego ogarniętych grajków. jakby to było proste to by każdy tak grał, a to jest sztuka,co pokazuje Mou w Chelsea.