Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 04.06.2014, 16:04
^^ Napisane bardzo ładnie i z sensem. Szczególnie ostatni akapit (''Obudźcie się kibice Wisły'') jest fantastyczny i powinien wiesieć i być wszędzie gdzie się da.
Odpowiedz cytując