|
Senior Member
Offline
|
|
Lukasz napisał(a): 
Moze i tak ale jest również szansa że oboje przetrwaja cały następny sezon - jeśli tylko Smuda jest/będzie zadowolony z transferów a Cupiał z restrukturyzacji (pod względem finansowym). Widac że Bednarz bardzo stara się odnieść sukces na polu sportowo - finansowym i trzba przyznac że może mu się to udać. Jeśli tylko zrównoważy straty finansowe związane z frekwencją, duet przetrwa.
Nie pamietam kiedy na początku okienka mieliśmy tyle zmian/wzmocnień/zdecydowanych i zaplanowanych ruchów kadrowych.
Do czego zmierzam - sukces obu stron na pstrym koniu jeżdzi - może się okazać ze S&B uda się wyciągnąć klub z bagna, bez udziuału jak to ładnie nazwałeś - 'cześci' kibiców. Mistrzostwa w ten sposób nie zdobędizemy (L jest poza jakimkolwiek zasięgiem) ale o puchary powalczyc będzie można.
|
Że co proszę? Wzmocnień? 
|
|