Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67881
Stary 04.06.2014, 15:36
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Moze i tak ale jest również szansa że oboje przetrwaja cały następny sezon - jeśli tylko Smuda jest/będzie zadowolony z transferów a Cupiał z restrukturyzacji (pod względem finansowym). Widac że Bednarz bardzo stara się odnieść sukces na polu sportowo - finansowym i trzba przyznac że może mu się to udać. Jeśli tylko zrównoważy straty finansowe związane z frekwencją, duet przetrwa.

Nie pamietam kiedy na początku okienka mieliśmy tyle zmian/wzmocnień/zdecydowanych i zaplanowanych ruchów kadrowych.

Do czego zmierzam - sukces obu stron na pstrym koniu jeżdzi - może się okazać ze S&B uda się wyciągnąć klub z bagna, bez udziuału jak to ładnie nazwałeś - 'cześci' kibiców. Mistrzostwa w ten sposób nie zdobędizemy (L jest poza jakimkolwiek zasięgiem) ale o puchary powalczyc będzie można.
Że co proszę? Wzmocnień?
Odpowiedz cytując