|
A ja tak sobie myślę ze to bunt przeciwko pewnej koncepcie prowadzenia klubu przez Cupiała .Co złego to nie ja ,to on .Bednarz w tym klubie jest tylko zderzakiem i za to bierz pieniądze ,to tak jakby was potracił zderzak na drodze ,zobaczcie ko prowadzi tego grata jakim stała się dziś WISLA.
|