Gwiaździsty napisał(a):

|
Ruch (co najmniej od kilku sezonów) czy Górnik są za to krezusami. I oni tez jak widać pchaja wózek. W przypadku chorzowian znacznie lepiej niż my.
|
Nie przesadzajmy z tym, że Ruch radzi sobie znacznie lepiej niż Wisła.
Przypominam, że w sezonie 2012/2013 Ruch zajął przedostatnie, 15 miejsce w Ekstraklasie. Wisła natomiast zajęła miejsce 7.
Gdyby Polonia Warszawa wtedy otrzymała licencję, Ruch grałby obecnie w lidze niżej.