Wyświetl pojedynczy post
panowie
Senior Member
 
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 04.06.2014, 08:45
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Ruch (co najmniej od kilku sezonów) czy Górnik są za to krezusami. I oni tez jak widać pchaja wózek. W przypadku chorzowian znacznie lepiej niż my.
Nie przesadzajmy z tym, że Ruch radzi sobie znacznie lepiej niż Wisła.

Przypominam, że w sezonie 2012/2013 Ruch zajął przedostatnie, 15 miejsce w Ekstraklasie. Wisła natomiast zajęła miejsce 7.
Gdyby Polonia Warszawa wtedy otrzymała licencję, Ruch grałby obecnie w lidze niżej.
A
T
A
K
Odpowiedz cytując