Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 04.06.2014, 07:58
eye63 napisał(a):Wyświetl post
Jest taka piosenka Kultu, nazywa się "Amnezja" (czy jakoś tak) (żart). Były kiedyś przecież piękne Probierzowo-Kulawikowe dni, gdzie obijaliśmy się o dno aż huczało.
Właśnie trzeba miec mocną amnezję, zeby zapomnieć o tym ,że obaj trenerzy grali bez napastnika. Chyba , ze z uporem maniaka będzisz nazywał nim 1-golowego Sikorskiego. Kim byłby Smuda dziś bez Pawła Brożka i jego 17 bramek ?

Cytat:
Nawet ten Kocian cały, niech powtórzy z Ruchem taki wynik dwukrotnie, wtedy mogę pomyśleć o nim jako o solidnym trenerze.
A to się Kocjan ucieszy, ze wtedy pomyslisz o nim jako o ...solidnym trenerze. Zobaczymy co Smuda wykręci w tym sezonie. Jak będzie lipa to znając smudziarzy winę tradycyjnie zwalą na piłkarzy, którym się np. grać nie chce, kartki, kontuzje (taka stara śpiewka). Bo Smuda przyznaje się tylko do wygranych meczów. Rundę wiosenną to kto zawalił ? Piłkarze, czy trawa była nierówno przycięta ?

Cytat:
Jesteśmy biedakami, powinniśmy być na miejscu Widzewa, ale jakoś pchamy ten wózek
Ruch (co najmniej od kilku sezonów) czy Górnik są za to krezusami. I oni tez jak widać pchaja wózek. W przypadku chorzowian znacznie lepiej niż my.

Podsumowując, skład jaki miał Smuda w tym sezonie predysponował go aby Wisła zajęła 3 miejsce. Niestety tradycyjne już u niego nieumiejętne przygotowanie zespołu do sezonu wiosennego zniweczyło cały jesienney dorobek. Zawodnicy na wiosne byli nie do poznania in minus. Facet nie ma pojęcia na czym polega przygotowanie zawodników od strony motorycznej. Hołduje starym prymitywnym technikom (sławetne rzyganie w tuje) treningowym. Po przygodzie ze Smudą wiele zespołów borykało sie w związku z tym z plagą kontuzji. Organizmy piłkarzy zostały wyeksploatowane maksymalnie.Mięśniowo tez nie wytrzymywali obciążeń. Co się tyczy taktyki, to gość nie ma zielonego pojęcia co to jest.
Odpowiedz cytując