Temat
:
Bogusław Cupiał były właściciel Wisły - archiwum, ocena wspomnienia
Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
11
03.06.2014, 22:03
huberix
napisał(a):
Tak, tylko może on od dłuższego czasu chce sprzedać Wisłe, ale kupca brak. Taka sytuacja jest mu na rękę, bo powie że nie ma kasy, chętnych brak i poprostu rzuci klub w cholerę. Przejmie klub miasto, a potem już nie schody, a zjeżdżalnia w dół. OBY NIE.
W żadnym klubie w europie chyba nie ma tak nasrane jak u nas.
No to nie wystarczy obniżyć cenę? Trzeba rozwalać wszystko?
Jak chcesz sprzedać te wspomniane batony, bo Ci zalegają, to je łamiesz, czy może obniżasz cenę, względnie wprowadzasz promocję?
piotek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotek
Znajdź inne posty napisane przez piotek