Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.06.2014, 22:03
huberix napisał(a):Wyświetl post
Tak, tylko może on od dłuższego czasu chce sprzedać Wisłe, ale kupca brak. Taka sytuacja jest mu na rękę, bo powie że nie ma kasy, chętnych brak i poprostu rzuci klub w cholerę. Przejmie klub miasto, a potem już nie schody, a zjeżdżalnia w dół. OBY NIE.
W żadnym klubie w europie chyba nie ma tak nasrane jak u nas.
No to nie wystarczy obniżyć cenę? Trzeba rozwalać wszystko?
Jak chcesz sprzedać te wspomniane batony, bo Ci zalegają, to je łamiesz, czy może obniżasz cenę, względnie wprowadzasz promocję?
Odpowiedz cytując