Wyświetl pojedynczy post
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 03.06.2014, 21:48
Cytat:
Primo ktoś gdzieś napisał, po .... Ruchowi te puchary?
" Jak nie ma pucharów to nikt nie pisze "po .... Ruchowi te puchary" Czytaj ze zrozumieniem.

Pisałem, o tym, że u nas nawet 2 miejsce było uznawane za porażkę. Wyżej można być tylko na 1, a więc trzeba by porównać nasz skład o Legii. A tego nawet nie chcę robić..
Odpowiedz cytując