Cytat:
|
Primo ktoś gdzieś napisał, po .... Ruchowi te puchary?
|
" Jak nie ma pucharów to
nikt nie pisze "po .... Ruchowi te puchary" Czytaj ze zrozumieniem.
Pisałem, o tym, że u nas nawet 2 miejsce było uznawane za porażkę. Wyżej można być tylko na 1, a więc trzeba by porównać nasz skład o Legii. A tego nawet nie chcę robić..