Gwiaździsty napisał(a):

|
Jak nie łapiesz to trudno będzie zrozumieć fakt, kto został wybranym najlepszym trenerem tego sezonu. Kocjan wziął Ruch, który sezon wcześniej zajął miejsce spadkowe i na pczątku tego sezonu był chłopcem do bicia. I zajął 3 miejsce. Ruch w pucharach. Koniec kropka.
|
Problem w tym, że Kocian za zajęcie 3 miejsca jest uznawany za boga na tym forum. Jak my byliśmy na 3, a nawet na 2 miejscu to i tak gromy sypały się na Smudę. Było to stałe grono dyżurnych krytyków z Tobą na czele. Praktycznie w każdym temacie najeżdżasz na Smudę. Rozumiem,że każdy może mieć swoje zdanie, ale winienie Smudę za wszystko robi się już nudne. Gdybyśmy zajęli to 3 miejsce, pisałbyś dzisiaj to samo. Jak mieliśmy szansę na puchary to czytałem na forum " po .... nam te puchary? żeby dostać lanie do Azerów". Jak nie ma pucharów to nikt nie pisze "po .... Ruchowi te puchary". Nagle to jest sukces. Krótko mówiąc, jak ktoś chce szukać dziury w całym to zawsze znajdzie.