Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 03.06.2014, 20:11
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Ale to jak Kocian był chujowy cześnieji bo dał się przegonić Smudzie a dopiero potem był zajebisty? Do jakiejś szkoły wieczorowej chodził? Bo nie łapie.
.
Jak nie łapiesz to trudno będzie zrozumieć fakt, kto został wybranym najlepszym trenerem tego sezonu. Kocjan wziął Ruch, który sezon wcześniej zajął miejsce spadkowe i na pczątku tego sezonu był chłopcem do bicia. I zajął 3 miejsce. Ruch w pucharach. Koniec kropka.

Cytat:
3 miejsce było w naszym zasięgu ale zabrakło ławki rezerwowych.
Zabrakło chyba dobrego trenera, który potrafi przygotować zespół do gry na wiosnę. Bajkamii o ławce można
przykryć jescze końcówkę sezonu wiosennego ale nie jego poczatek. Bo od 3 kolejki juz było widać dno jakie prezentują na wiosnę a jeszcze nikt nie był kontuzjowany. Więc nie powielaj bzdetów i głupich smudowych tłumaczeń dla niedorozwinietych.

Cytat:
Przypominam, że mieliśmy walczyć o utrzymanie.
A parchy miały grać o puchary. Też uwierzyłeś tym "fachowcom" ? To jesteś naiwny.

Cytat:
Tak samo jak Paweł Powinien się cieszyć, że Smuda w niego uwierzył. Ile Brożek strzelił bramek przez 2 lata przed przyjściem do Wisły?
A co ma do rzeczy ile bramek strzelił w ligach, od których jesteśmy lata świetlne ? W polskiej strzelił ponad 100 i to świadczy, że umie to robić. To nie wiara Smudy spowodowała , ze strzelił ich 17 w tym seszonie tylko jego umiejętności. Jego obecność w Wiśle uratowała nam ligę a Smudzie dupę.

Cytat:
Ale to my wyżej w tabeli od Widzewie, Zagłębiu, PBB, Górniku, Cracovii jesteśmy czy niżej
My, bo mamy lepszy skład.

Cytat:
Ruch i Lechia mają przede wszystkim dużo szerszą kadrę od nas.
Ruch ma przede wszystkim lepszego trenera. W Lechii póki był Probierz Lechia była za nami, przyszedł nowy Munioz i Lechia przed nami.

Cytat:
Stilic na bank by tu przyszedł dla innego trenera.
Tak, Stilic zakochał się w Smudzie i dlatego po nieudanej przygodzie za granicą wrócił do ligi, z której wyjechał. I pojechał za Smudą do Poznania Ale tam go pogonili to przypomniał sobie o Smudzie w Krakowie. Skoro wierzysz, ze to dzięki Smudzie jest w Krakowie to wierz, lżej będzie się żyło z tą myślą.

Cytat:
Co powiesz o formie Chrapka, Garguły, Bunozy, Jovanica przed Smuda i pod wodzą Smudy. To rozumiem też o niczym nie świadczy?
Akurat ich forma na wiosnę nie powalała, nawet można stwierdzić, ze była słaba.
Odpowiedz cytując