|
....a chłopie weź się Ty już ogarnij. .......isz w każdym temacie jakbyś miał 17 lat.
Za co Ty chcesz ławkę budować,jak funduszy nie ma na bieżące sprawy a w cholerę osób czeka na zaległe pieniądze ?
Każdy pieniądz jaki przyjdzie do klubu jest wykorzystany na spłatę obecnych zadłużen i zobowiązań.
Każdy kibic Wisełki chciałby mieć w klubie z 5ciu takich Brożków,ale za to graliby po ciemku,bo prąd by nam odcięli,a witaminy to najwyżej Rutinoscorbin by sobie mogli kupić.
Cieżko niestety zrozumieć,że czasy co się jechało do Lubina i tłukło ich 7:1 minęły. Obyśmy szybko do takiego panowania powrócili..
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 03.06.2014 o godz. 18:32.
|