Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67860
Stary 03.06.2014, 18:28
....a chłopie weź się Ty już ogarnij. .......isz w każdym temacie jakbyś miał 17 lat.

Za co Ty chcesz ławkę budować,jak funduszy nie ma na bieżące sprawy a w cholerę osób czeka na zaległe pieniądze ?

Każdy pieniądz jaki przyjdzie do klubu jest wykorzystany na spłatę obecnych zadłużen i zobowiązań.
Każdy kibic Wisełki chciałby mieć w klubie z 5ciu takich Brożków,ale za to graliby po ciemku,bo prąd by nam odcięli,a witaminy to najwyżej Rutinoscorbin by sobie mogli kupić.

Cieżko niestety zrozumieć,że czasy co się jechało do Lubina i tłukło ich 7:1 minęły. Obyśmy szybko do takiego panowania powrócili..
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 03.06.2014 o godz. 18:32.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując