Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27060
Stary 03.06.2014, 18:19
sergio napisał(a):Wyświetl post
Tak o to pisałeś

,,Zresztą kilka razy bawiłem się z przekazywanie wyników z obwodów wyborczych do centrali mojego samorządowego komitetu i wiem, że jest to zabawa na wiele godzin."


Czyli coś jest na rzeczy
No właśnie nie jest

Przekazywanie wyników, a dokładniej mówiąc zbieranie ich z różnych obwodowych komisji wyborczych to zadanie komitetów/partii, a nie członków komisji wyborczych. Czyli mówiąc w skrócie jest to chęć szybszego poznania wyników przed oficjalnymi danymi z PKW.

Zupełne pomylenie terminów.

martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Skoro ten temat i tak zamienił się w śmietnik i miejsce gdzie dyskusja ograniczyła się do wzajemnych wyzwisk i przytyków personalnych, to mógłbyś kerim powiedzieć, o jakie kłamstwo emj10 Ci chodzi (widocznie nie jestem na bieżąco z ploteczkami z tematu politycznego)
Lepiej blokować wpisy multikont niż się nimi przejmować
Ostatnio edytowane przez emj10 : 03.06.2014 o godz. 18:23.