sergio napisał(a):

Tak o to pisałeś
,,Zresztą kilka razy bawiłem się z przekazywanie wyników z obwodów wyborczych do centrali mojego samorządowego komitetu i wiem, że jest to zabawa na wiele godzin."
Czyli coś jest na rzeczy
|
No właśnie nie jest
Przekazywanie wyników, a dokładniej mówiąc zbieranie ich z różnych obwodowych komisji wyborczych to zadanie komitetów/partii, a nie członków komisji wyborczych. Czyli mówiąc w skrócie jest to chęć szybszego poznania wyników przed oficjalnymi danymi z PKW.
Zupełne pomylenie terminów.
martin_6 napisał(a):

|
Skoro ten temat i tak zamienił się w śmietnik i miejsce gdzie dyskusja ograniczyła się do wzajemnych wyzwisk i przytyków personalnych, to mógłbyś kerim powiedzieć, o jakie kłamstwo emj10 Ci chodzi (widocznie nie jestem na bieżąco z ploteczkami z tematu politycznego)
|
Lepiej blokować wpisy multikont niż się nimi przejmować
