stalsanok1946 napisał(a):

oglądałeś Szewczyka ostatnio? widocznie nie skoro chcesz go w drużynie
ktoś kto nadaje się na max II ligę nie będzie grał w ekstraklasie, bo jest młody, perspektywiczny czy fajną ma pozycję...
|
Po pierwsze jak miałem go ogladac jak nie dostawał szansy? po drugie ma dopiero 22 lata jezeli pilkarzy w tak młodym wieku sie pozbywamy to na prawde cos jest nie tak. A mielismy stawiac na młodych polakow to jeden z lepszych został odprawiony z kwitkiem mamy strasznie duzo kasy skoro takie rzeczy sie dzieja