Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67854
Stary 03.06.2014, 17:37
stalsanok1946 napisał(a):Wyświetl post
oglądałeś Szewczyka ostatnio? widocznie nie skoro chcesz go w drużynie

ktoś kto nadaje się na max II ligę nie będzie grał w ekstraklasie, bo jest młody, perspektywiczny czy fajną ma pozycję...
Po pierwsze jak miałem go ogladac jak nie dostawał szansy? po drugie ma dopiero 22 lata jezeli pilkarzy w tak młodym wieku sie pozbywamy to na prawde cos jest nie tak. A mielismy stawiac na młodych polakow to jeden z lepszych został odprawiony z kwitkiem mamy strasznie duzo kasy skoro takie rzeczy sie dzieja
Odpowiedz cytując