Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 03.06.2014, 17:00
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Ty się lepiej ciesz, że nie mamy jakiegoś trenera z pipidówka...
A Smuda to niby skąd jest? I pamiętaj, jest takie przysłowie: Baba ze wsi wyjdzie zawsze, wieś z baby nigdy.

Ajax napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie i miał kim grać w zastępstwie za kontuzjowanych/wykartkowanych zawodników?

Smuda Czekaja i Nalepy grać nie nauczy.
To wyobraź sobie, że w nowym sezonie będą inni juniorzy, zamiast Nalepy. Ostrzegam Cię, że oni od razu nie będą grali na poziomie Głowackiego. Ale przynajmniej znów będziesz mógł z połową forum płakać, że Smuda nie ma składu. ( No chyba, że genialny Franc liczy, że tym razem uda mu się 11 zawodnikami rozegrać cały sezon)

PS: A od czego jest trener jak nie od tego, by poprawić umiejętności zawodnika?
Odpowiedz cytując