Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 03.06.2014, 12:52
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Trudno taki ma zespol i to on swoim nazwiskiem go firmuje.
Jak się nie podobalo mogl podac się do dymisji ze 100 razy...a nie robic z siebie pajaca....
Tak, by przyszedł nowy trener, który by się zwolnił po miesiącu a potem kolejny i następny

tak to ma głęboki sens.
Odpowiedz cytując