63.5 Kg napisał(a):

Trudno taki ma zespol i to on swoim nazwiskiem go firmuje.
Jak się nie podobalo mogl podac się do dymisji ze 100 razy...a nie robic z siebie pajaca....
|
Tak, by przyszedł nowy trener, który by się zwolnił po miesiącu a potem kolejny i następny
tak to ma głęboki sens.
