Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 03.06.2014, 12:45
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Trudno taki ma zespol i to on swoim nazwiskiem go firmuje.
Jak się nie podobalo mogl podac się do dymisji ze 100 razy...a nie robic z siebie pajaca....
Zrobił z siebie pajaca zajmując najlepsze miejsce od 3 lat? Legia jest lata świetlne poza naszym zasięgiem jeśli tylko chce się im grać. W pierwszym meczy po 2-0 nas olali w drugim tego błędu nie popełnili.

Smuda dostał rozpadający się zespół z emerytów którzy nic nie grali kupę czasu kilku sflustorwanych zawodników po Holenderskiej Wiśle i cudowną młodzież.
Plus ławkę rezerwową z 3 ligi.

Wynik który osiągną jest ponad miarę - jego poprzednicy też mieli dobre zespoły na papierze.
Odpowiedz cytując