Ajax napisał(a):

Dokładnie i miał kim grać w zastępstwie za kontuzjowanych/wykartkowanych zawodników?
Smuda Czekaja i Nalepy grać nie nauczy.
|
Trudno taki ma zespol i to on swoim nazwiskiem go firmuje.
Jak się nie podobalo mogl podac się do dymisji ze 100 razy...a nie robic z siebie pajaca....