Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67835
Stary 03.06.2014, 11:50
Wisła musi mieć naprawde kłopoty bogactwa jak wyrzuca tyle młodziaków.
Pietia out, a jeśli Misiek chciał 1 mln złotych to faktycznie lepiej sie z nim pożegnać.
Odpowiedz cytując