63.5 Kg napisał(a):

|
Idz może lepiej na mecz....
|

Bednarza i tak nie zbawi. Fajne zestawienie ktos wrzucił ze sport.interia.pl, gdzie jasno widać różnice między frekwencją sprzed bojkotu a tą po jego ogłoszeniu. Ze stadionu zniknęło ok. 10 tys. kibiców średnio na mecz !
Jacku, jeśli to czytasz jesteś wielki ! Takiego odpływu ludzi jeszcze nikt nie dokonał. Nawet Zawisza z 5 tys. zszedł tylko na 2700. A Wisła z ponad 14 tys. na 4835 !
Zwycięzcą został więc Jacek Bednarz za największy odpływ sezonu ! (niestety wyniku już raczej nie powtórzy bo nowy sezon zacznie od 3,5 tys. widzów na trybunach).